Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення

Объявление

ВСЕ ДЛЯ МОБИЛОК-аккумуляторы, чехлы, корпуса, дата-кабеля, шнурки, зарядные устройства, авто-аксессуары, hands-free и многое другое. А также доступ в ИНТЕРНЕТ, CD и DVD диски по адресу : г. Белая Церковь ул. Ярослава Мудрого, 14 тел:8-066-600-88-84 и 8-096-454-81-28

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Пральна машина

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Привіт усім! Планую придбати пральну машину Gorenje WNEI72SB, і мені потрібен порада. Чув, що ця модель досить популярна і ефективна. Які у вас враження від користування нею? Чи можливо є які-небудь підводні камені, на які мені варто звернути увагу перед покупкою?

0

2

Привіт! Я користуюся пральною машиною Gorenje WNEI72SB вже кілька місяців і задоволений. Вона ефективно працює і має зручні функції. Рекомендую звернути увагу на її енергоефективність та споживання води, це допомагає економити ресурси. Також, пораджую перевірити наявність гарантії та обслуговування в місцевих сервісних центрах. https://www.moyo.ua/ua/stir_mashina_s_f … 14312.html

0

3

Привіт! Дозвольте поділитися своїм поглядом. При виборі пральної машини Gorenje WNEI72SB, важливо звертати увагу на її робочий об'єм та можливості регулювання обертів віджиму. Також, оцініть рівень шуму під час роботи та наявність програм для різних типів тканин. Детально вивчіть характеристики перед покупкою, адже це важливий прилад для дому. Успішних вам виборів!

0