Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення

Объявление

ВСЕ ДЛЯ МОБИЛОК-аккумуляторы, чехлы, корпуса, дата-кабеля, шнурки, зарядные устройства, авто-аксессуары, hands-free и многое другое. А также доступ в ИНТЕРНЕТ, CD и DVD диски по адресу : г. Белая Церковь ул. Ярослава Мудрого, 14 тел:8-066-600-88-84 и 8-096-454-81-28

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Лазерная гравировка в Киеве

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Хочу вам посоветовать отличные услуги по лазерной гравировке в Киеве. Специалисты выполняют такую работу аккуратно, качественно и быстро. Я уверена, что вам понравится полученный результат.

0

2

Підкажіть, будь ласка, де в Києві можна замовити лазерне гравіювання на склі? Потрібно прикрасити кілька скляних ваз.

0

3

Особисто я не користувалась послугами лазерного гравіювання скла. Але мій знайомий згадував, що цим займається компанія Porezki.Net. Більше деталей я не знаю. Раджу зайти на їхній сайт - https://porezki.net/uk/lazerne-graviyuv … nnya-skla/ та ознайомитися там з інформацією про технологію, обладнання, вартість та приклади робіт. Це допоможе зрозуміти, чи підходить вам ця компанія для лазерного гравіювання скла. Успіхів!

0