Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення

Объявление

ВСЕ ДЛЯ МОБИЛОК-аккумуляторы, чехлы, корпуса, дата-кабеля, шнурки, зарядные устройства, авто-аксессуары, hands-free и многое другое. А также доступ в ИНТЕРНЕТ, CD и DVD диски по адресу : г. Белая Церковь ул. Ярослава Мудрого, 14 тел:8-066-600-88-84 и 8-096-454-81-28

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Совет

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Моя дочь недавно начала курить сигареты. Как ее уговорить бросить это не хорошее дело?

0

2

Будете плитку класть в ванной, берите здесь  Клей для бассейна. Лучше еще ничего не придумали...

0

3

Магазин фасадної плитки postach - відмінне місце для покупки якісного та стильного матеріалу для облицювання фасадів! Якщо вам потрібна фасадна плитка https://postach.com.ua/fasadplyt/ вам сюди. Тут я знайшов широкий вибір плитки різних кольорів та текстур, які підходять для будь-якого дизайну. Якість продукції вражає - міцна плитка, стійка до впливу погодних умов і легко монтується. Обслуговування в магазині було чудовим – персонал був уважний та допоміг з вибором. Ціни були розумними та відповідали якості. Я повністю задоволений своєю покупкою та рекомендую цей магазин усім, хто шукає надійний та стильний матеріал для фасадів.

0