Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення

Объявление

ВСЕ ДЛЯ МОБИЛОК-аккумуляторы, чехлы, корпуса, дата-кабеля, шнурки, зарядные устройства, авто-аксессуары, hands-free и многое другое. А также доступ в ИНТЕРНЕТ, CD и DVD диски по адресу : г. Белая Церковь ул. Ярослава Мудрого, 14 тел:8-066-600-88-84 и 8-096-454-81-28

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Придбати землю

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Ми із сім'єю мріємо про свою ділянку під дачу вже кілька років. Де можна знайти ділянку з гарними видами на природу та водоймища? Який бюджет варто запланувати на купівлю ділянки в Лісарні?

0

2

Нещодавно розпочав новий етап у житті, вирішивши придбати земельну ділянку для бізнесу. Після обговорення зі знайомими зрозумів, що це серйозний крок. Зміг купити землю в  Лісарні яка повністю відповідала моїм вимогам. Ми спершу оглянули кілька варіантів, і я вибрав ділянку, яка підходить для мого майбутнього підприємства. Агентство допомогло провести детальне дослідження ринку нерухомості у цьому населеному пункті. Угода пройшла гладко завдяки професіоналізму та розумінню моєї потреби. Тепер, ставши власником землі, я відчуваю, що це відкриває нові можливості для мого бізнесу. Не можу дочекатися початку будівництва.

0