Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення

Объявление

ВСЕ ДЛЯ МОБИЛОК-аккумуляторы, чехлы, корпуса, дата-кабеля, шнурки, зарядные устройства, авто-аксессуары, hands-free и многое другое. А также доступ в ИНТЕРНЕТ, CD и DVD диски по адресу : г. Белая Церковь ул. Ярослава Мудрого, 14 тел:8-066-600-88-84 и 8-096-454-81-28

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Доставка

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Часу на все не вистачає, включаючи походи за продуктами. Де можна знайти надійний онлайн магазин з якісними продуктами та оперативною доставкою додому? Може, хтось може порекомендувати щось слушне?

0

2

Я завжди звертаю увагу на якість продуктів, які споживаю, тому обрав Auchan інтернет-магазин https://auchan.zakaz.ua/uk/  Ціни тут такі ж, як і в магазині, але я можу зручно вибирати і замовляти товари онлайн, не виходячи з дому. Зараз навіть доставка обіймається лише 39 гривень, що робить покупки ще більш доступними. І найголовніше - тут тільки свіжі продукти. Більше не потрібно хвилюватися про якість, адже Auchan завжди дбає про своїх клієнтів. Я задоволений, що обрав цей інтернет-магазин для своїх покупок

0