Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення

Объявление

ВСЕ ДЛЯ МОБИЛОК-аккумуляторы, чехлы, корпуса, дата-кабеля, шнурки, зарядные устройства, авто-аксессуары, hands-free и многое другое. А также доступ в ИНТЕРНЕТ, CD и DVD диски по адресу : г. Белая Церковь ул. Ярослава Мудрого, 14 тел:8-066-600-88-84 и 8-096-454-81-28

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення » Частные объявления » Жгут или турникет для остановки кровотечения в аптечку


Жгут или турникет для остановки кровотечения в аптечку

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Закуповую все необхідне для аптечки військового, скажіть який засіб для зупинки кровотечі краще використовувати джгут або турнікет. Який вважається найбільш ефективним?

0

2

В умовах військових дій і екстремальних ситуацій, вибір між джгутом і турнікетом для зупинки кровотечі може мати вирішальне значення. Існує багато інформації про те, як правильно використовувати обидва інструменти, але я б рекомендував вибрати турнікет, оскільки він більш надійний і простий у використанні.

0

3

Я теж за турнікет, але перед тим як додавати турнікет в аптечку, необхідно ознайомитися з його конструкцією і правильним способом застосування. Також слід звернути увагу на якість і справжність обраної моделі, щоб не зіткнутися з несправністю в критичній ситуації.

0

4

Якщо вибирати між джгутом і турнікетом, то я б вибрав турнікет, адже джгут на полі бою вже рідко використовують, він не надійний. Для створення повноцінної індивідуальної аптечки для військових дій, рекомендується додати антисептики, болезаспокійливі препарати, перев'язувальні матеріали, шприци та інші необхідні інструменти. Важливо пам'ятати, що кожна ситуація унікальна, і правильний вибір інструментів і препаратів може врятувати життя. Купити все необхідне для аптечки ви можете на сайті парамедик https://paramedic.ua/sredstva-dlya-okaz … urniquets/

0


Вы здесь » Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення » Частные объявления » Жгут или турникет для остановки кровотечения в аптечку