Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення

Объявление

ВСЕ ДЛЯ МОБИЛОК-аккумуляторы, чехлы, корпуса, дата-кабеля, шнурки, зарядные устройства, авто-аксессуары, hands-free и многое другое. А также доступ в ИНТЕРНЕТ, CD и DVD диски по адресу : г. Белая Церковь ул. Ярослава Мудрого, 14 тел:8-066-600-88-84 и 8-096-454-81-28

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вибір планшета

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Всім привіт. Як думаєте, на сьогоднішній день взагалі реально купити планшет до 6000 гривень? Просто більше немає грошей, а дитині потрібен гаджет для онлайн навчання. Так що розраховую на вашу допомогу.

0

2

Вам конкретну модель запропонувати до 2-х тис можна? У магазині консультанти зможуть розповісти більш детально про характеристики, допомогти вибрати підходящий варіант для роботи і для навчання.

0

3

Apple iPad Pro 2020 вибирайте, швидкий, потужний ігровий планшет, який підійде для запуску сучасних ігор, веб-серфінгу, майнінгу, фотошопу, графіки та інших завдань.

0

4

Кілька місяців тому, моя дочка проходила онлайн навчання через смартфон, але через маленьке розширення екрану, думаю самі розумієте що вчитися просто незручно.
Тому ми вирішили купити їй планшет. Довго думали який брати, дорогий, або бюджетний, в результаті зупинили вибір на планшеті Lenovo Tab P11 https://zhuk.ua/planshety/ який замовили в даному інтернет магазині.
Сам гаджет навіть я вечорами іноді використовую, щоб новини почитати.

0

5

Я думаю купить Apple iPad 10, как по мне, то это действительно качественная техника, а вы что можете сказать на данный счёт? В каком магазине лучше сделать покупку, чтобы доставка быстрая и стоимость нормальная?

0

6

Сьогодні хочу порадити всім друзям відвідати дошку оголошень AXL, коли йде мова про пошук або покупку електроніки https://axl.com.ua/elektronika/ це найкращий ресурс!  Я особисто купила тут свій новий смартфон, і цілковито задоволена як якістю товару, так і обслуговуванням. Додатково, ресурс має зручний інтерфейс і гарантує безпеку покупок. Тому, якщо вам потрібна якісна електроніка за хорошою ціною - рекомендую!

0