Мобільний зв'язок :: Доступ до інтернету :: Фільми :: Музика :: Софт :: Приватні оголошення

Объявление

ВСЕ ДЛЯ МОБИЛОК-аккумуляторы, чехлы, корпуса, дата-кабеля, шнурки, зарядные устройства, авто-аксессуары, hands-free и многое другое. А также доступ в ИНТЕРНЕТ, CD и DVD диски по адресу : г. Белая Церковь ул. Ярослава Мудрого, 14 тел:8-066-600-88-84 и 8-096-454-81-28

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Англійська для дітей

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Підкажіть хороші курси для дітей по англійській мові. Дуже потрібно підтягнути англійську а то ми зовсім нічого не знаємо, таке склалось враження.

0

2

Як на мене то краще знайти репетитора, індивідуальні заняття дають набагато більші знання.

0

3

Зараз можна знайти хороші онлайн-уроки англійської мови для дітей наприклад , в школі sky-lingua дуже хороша підготовка іноземної мови. Можна записатись на перше безкоштовне заняття. Потім зможете прийняти рішення для себе чи підходять вам дані курси чи ні.

0

4

А школу хорошую посоветовать в Киеве кто то может ? Что бы не только упор на английский был но и другие предметы...

Отредактировано Mark Miller (2023-01-04 15:37:42)

0

5

Можк Вам порадити на сайті SchoolHub подивитися яка є Гімназія східних мов У місті Київ цей навчальний заклад вважається одним із найкращих. Сюди приймаються діти із 1 класу, у школі також є такі секції, як театр та бойові мистецтва. Окрім цієї школи, у місті є безліч інших державних та приватних шкіл, тож можете через пошук знайти той навчальний заклад, що Вам підходить.

Отредактировано Leo (2023-05-05 09:12:32)

0

6

Порадьте книжку для самостійного вивчення англійської мови

0

7

Доброго дня! Я навчалася раніше з репетитором, але зараз немає такої можливості, тому я продовжую цей шлях сама. Але це не важко, якщо є база - я замовила собі продовження курсу англійської мови на сайті Брітішбук https://www.britishbook.ua/ з робочими зошитами. І гадаю, що це не стане проблемою для мене - кожен день приділяти деякий час на вивчення уроків)

0